Bakhodet av en kvinne skimtes såvidt; på bordet foran henne en laptop med en dame som viser ting på en tavle

faglig påfyll

Tre korte frokostmøter om digitalisering

Kan man lære noe nyttig om et emne i løpet av 15 minutter? Det ville Samfunnsviterne i Viken finne ut. De arrangerte derfor tre korte frokostmøter om digitalisering den 13.-15. april 2021. Se frokostmøtene her.

Publisert: | Sist endret:

For å lese videre må du være medlem av Samfunnsviterne

Noe av innholdet vårt ser vi på som en medlemsfordel forbeholdt medlemmene våre. For å få tilgang til denne artikkelen må du logge deg inn eller bli medlem.

Bli medlem Logg inn

Se noen av våre andre frokostmøter og karrierekvelder

Kun for medlemmer
Et fragmentert datagenerert digitalt ansikt

Er det behov for samfunnsvitere og humanister i 2050? 

Har kunstig intelligens tatt over våre oppgaver om 30 år, eller har samfunnsvitere og humanister noen fortrinn vis-a-vis maskiner og kunstig intelligens - og i så fall hvilke? Se vårt digitale frokostmøte om kunstig intelligens og fremtidens arbeidsliv.