Søk
Noen av våre vanligste søk
samfunnsviternes studentlag
Har du lyst til å forme, planlegge og arrangere faglige og sosiale eventer for dine medstudenter? I Samfunnsviternes studentlag får du muligheten.
Publisert: | Sist endret:
Samfunnsviternes studentlag er bindeleddet mellom Samfunnsviterne og ditt studiested. I studentlaget arrangerer dere faglige og sosiale eventer for medstudenter, enten det er debattmøter, pizzakvelder, quiz, jobbsøkerkurs eller helt nye konsepter.
Studentlaget består av styremedlemmer, nestleder og leder. Som studentlagets leder deltar du også på sosiale og faglige samlinger med studentlagsledere fra andre studiesteder.
Et verv i studentlaget gir deg verdifull praktisk organisasjonserfaring og tar seg godt ut på CV-en.
Hvorfor er det fint å engasjere seg i verv mens man studerer? Vi lar rett og slett noen engasjerte representanter fra Samfunnsviternes studentlag gi deg svaret. Spoiler Alert: Gøy!
Vi har per i dag aktive studentlag ved Universitetet i Agder, Universitetet i Oslo, Universitetet i Bergen og NTNU i Trondheim. Vi søker hele tiden nye interesserte styremedlemmer til alle studentlagene. Ta kontakt med ditt lokale studentlag for en hyggelig prat om å bli med i styret, kontaktoversikt finner du her.